Архивы по месяцам: Декабрь 2007


Оновлення сайту компанії

До новорічних свят компанія «Комп’ютерінтерсервіс» вирішила зробити всім своїм клієнтам подарунок – сайт нашої компанії оновлений і вдосконалюватиметься надалі. На сайті реалізована проста і зрозуміла навігація, Ви без проблем швидко і легко зможете знайти цікавий для Вас розділ. Ми сподіваємося, що Вам буде приємно користуватись нашим новим сайтом.


Звірки даних вкладів колишнього СРСР

    Будучи основним розробником програмного забезпечення Ощадбанку, компанія ТОВ «Комп’ютерінтерсервіс» розпочала виконання робіт, що забезпечують виконання державного завдання щодо проведення інвентаризації знецінених вкладів колишнього СРСР. Фахівці компанії підготують програмне забезпечення для здійснення процедури звіряння даних щодо знецінених вкладів та цінних паперів. Це дасть змогу прискорити процес повернення знецінених грошових заощаджень, вкладених до 2 січня 1992 […]


Ми в Асоціації «Інформаційних технологій України»

       Наша компанія з 30 листопада 2007 року стала членом Асоціації «Інформаційних технологій України». Метою створення Асоціації є консолідація зусиль щодо просування на зовнішніх ринках конкурентоспроможної продукції українських компаній, злиття наукового та виробничого потенціалу України для створення програмного забезпечення, що відповідає міжнародним стандартам, а також умов для подальшого розвитку області.