Термінал щодо прийому платежів населення


З середини червня у приміщенні філії ВАТ «Кредитпромбанк» у м. Вінниця (Центральне відділення, вул. Соборна 82) запрацював банківський термінал щодо прийому платежів населення.

Програмне забезпечення для цього проекту розроблено компанією ТОВ «Комп’ютерінтерсервіс». Таким чином компанія доповнила перелік своїх продуктів новим фронтальним рішенням для банків – програмно-технічним комплексом «Інформаційно-платіжний термінал».

Це фронтальне рішення компанії, яке дозволяє клієнту банку на екрані терміналу самообслуговування здійснити виконання платежів, які реалізовані на вікні операційніста банку в іншому продукті компанії – «Платежі населення». За допомогою терміналу клієнт банку може заплатити не лише за комунальні послуги, а й виконати платежі на користь податкової, МРЕВ, ДАІ, а також на рахунки юридичних осіб.

 При обладнанні терміналу кард-рідером клієнти, які мають пластикові картки банку, можуть скористатися додатковими функціями терміналу. Крім можливості безготівкової оплати перерахованих вище платежів, вони мають доступ до інформації про свій картковий рахунок і можуть переказувати кошти на інші карткові рахунки в банку.

 Зважаючи на функціональні можливості терміналу самообслуговування, слід наголосити, що ефективність його використання помітно підвищується у разі його встановлення місцях, де для банку неможливо чи економічно невигідно організовувати відділення чи місця касирів.