Відправка СМС повідомлення до СТП «Швидка копійка»


Випущена нова версія програмного комплексу «Платежі населення» — 2.059.0799 від 01.04.2013 р., яка включає наступні доопрацювання:

— реалізована можливість надсилання СМС повідомлень для інформування відправника/одержувача миттєвих переказів СТП «Швидка копійка» про виконання операцій з переказами.

— здійснюється контроль за виконанням операцій з виплати міжнародних грошових переказів, що надходять з-за меж України в іноземній валюті на користь фізичних осіб (резидентів та нерезидентів) у сумі, що дорівнює або перевищує в еквіваленті (за курсом НБУ*) 150000 гривень на місяць (протягом 30 календарних днів).
— реалізована передача електронного реєстру з даними про проведені транзакції щодо поповнення рахунку передплаченого сервісу послуг операторів мобільного зв’язку MobyFix з АРМ «Бухгалтерська обробка платежів» із сервером СТП «Швидка копійка»  без використання ЕЦП.
— при формуванні платіжних файлів $ a *. * y, реалізована можливість виводити в полі «Призначення платежу» назву відповідного касового символу згідно з номенклатурою символів касових оборотів.
— виконано доопрацювання щодо формування звітів окремо для міського та обласного відділень.