Перехід на новий протокол з КП ГІОЦ


    З урахуванням постійної зміни вимог на ринку ІТ-послуг та неактуальністю подальшого супроводження існуючого протоколу обміну даними, КП «ГІОЦ» планує припинити використання та підтримку поточного протоколу обміну даними з банківськими та іншими фінансовими установами, які здійснюють прийом комунальних платежів в м. Києві та переходить на новий протокол обміну даними між організаціями.

В грудні 2015 року компанія ТОВ «Комп’ютерінтерсервіс» випустила нову версію зовнішнього шлюзу, який повністю взаємодіє з новим протоколом обміну даними з КП «ГИОЦ».
Зовнішній шлюз є не від’ємною частиною до програмного комплексу (ПК) «Платежі населення» та ПК «CentPay», на яких здійснюється прийом платежів від населення в режимі online.

Наші клієнти: ПАТ КБ «ПРАВЕКС БАНК», АБ «ЕКСПРЕСС-БАНК», ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК», ПАО КБ «ПРЕМИУМ» використовують наші програмні комплекси, в зв’язку з чим вони одночасно з оновленням КП «ГИОЦ», мають змогу приймати платежі за житлово-комунальні послуги, послуги по гарячому водопостачанню і опаленню, що суттєво підвищує якість і швидкість обслуговування населення.