Інтеграція з ВПС FlashPay для фінансових та банківських установ


Для наших клієнтів, фінансових компаній та банківських установ, нами було розширено підсистему FlexGateway програмного комплексу  FlexRetail, де оновлено шлюз, за допомогою якого є можливість on-line обміну даними з Внутрішньодержавною платіжною системою FlashPay.
Платіжна система «FlashPay» має понад 1500 сервісів та більш 1000 підприємств зі всієї України, з якими уклав відповідні договори «Банк Фамільний».
банк фамильныйМетою співпраці банківських установ і фінансових компаній та платіжної системи FlashPay  — є забезпечення населення України можливістю швидко та зручно здійснювати платежі через :

  • пункти обміну валют,
  • банківські каси,
  • платіжні термінали,
  • Інтернет і т.д.

 

Фінансові компанії та банківськи установи проводять платежі за послуги комунальних підприємств, поповнення стаціонарного та мобільного телефонного зв’язку, доступу до Інтернет та кабельного телебачення, тощо, за допомогою програмного комплексу «Платежі населення», де мають можливість завантажувати бази договорів, налаштовувати відповідну комісійну винагороду та проводити взаєморозрахунок з платіжною системою FlashPay.

 

Якщо у Вас виникли питання чи зауваження, Ви можете надіслати нам повідомлення на адресу office@cis-kiev.com або за номером (044) 339-98-90