Грошові перекази «Швидка копiйка» приваблює клієнтів


Ощадбанк продовжує активно розвивати власну систему термінових переказів у національній валюті «Швидка копiйка«, розроблену компанією «Комп’ютерінтерсервіс».

Свідченням ефективності цієї системи є зростання обсягів переказів за 9 місяців п.р. майже у 3,5 рази порівняно з відповідним періодом минулого року. Протягом року було відкрито понад 500 нових пунктів перекладів «Швидка копiйка».

Серед головних факторів на користь переказів «Швидка копiйка» невеликий розмір комісійних, які стягуються за відправку грошей, швидкість, адже переказ здійснюється за лічені хвилини та безпеку.

Здійснити або отримати переказ коштів можна у понад 1500 установах Ощадбанку, в яких розміщено логотип ССП «Швидка копiйка». У цих пунктах можна здійснити перекази також у доларах США, євро та російських рублях за міжнародною системою «ЮНІСТРІМ» (UNIStream), яка налічує 190 тис. пунктів у 90 країнах світу та інтегрована в «єдине» вікно переказів ССП «Швидка копiйка».

 

Про систему термінових перекладів

Система мгновенных переводов состоит из двух программных комплексов:
Fast Money –ядро ​​системи перекладів;
Платежи населения – фронтальна банківська система;

Найважливішою перевагою системи є здійснення операцій у рамках «єдиного» вікна та можливість інтеграції в ядро ​​системи інтерфейсів роботи з міжнародними системами перекладів,  при цьому за всіма операціями банку в рамках єдиного вікна здійснюється наскрізний валютний контроль.

В даний час доступні для прийому в єдиному вікні системи:

  • Unistream
  • Золота корона
  • Interexpress
  • Coinstar
  • Лідер
  • Migom

У розробці знаходяться системи Western Union, Ria та WebMoney.

Оригінал новин на сайті: uabanker.net