Обсяги міжнародних переказів до Ощадбанку збільшилися на 30%


Компанія «Комп’ютерінтерсервіс» та ВАТ «Ощадбанк» успішно реалізували спільний проект –  систему швидких переказів по Україні «Швидка копійка» та здійснили інтеграцію системи з міжнародними системами грошових переказів.

У липні цього року наша компанія реалізувала інтерфейс до міжнародної системи грошових переказів «Unistream» для Ощадбанку. На даний момент реалізовано прийом та виплату переказів через системи Лідер (Росія) та Золота Корона (Росія). Фахівці банку разом з Комп’ютерінтерсервіс проводять впровадження систем у дослідну експлуатацію. Компанія впевнена, що широкі можливості вибору систем для здійснення грошових переказів дозволять Ощадбанку не тільки підвищити обсяг грошових переказів, а й надати комфортні умови обслуговування клієнтів.

Найважливішою перевагою є те, що прийом та виплата грошових переказів здійснюється у фронтальній системі «Платежі населення», розробленої ТОВ «Комп’ютерінтерсервіс». Система встановлена ​​практично у всіх пунктах прийому платежів Ощадбанк (близько 6000 пунктів) та дозволяє здійснювати операції з переказів у рамках Єдиного вікна та за єдиною технологією. Завдяки технології Єдиного вікна оператор/касир банку може здійснювати міжнародні перекази (Unistream, Лідер, Золота Корона), операції з платіжними системами (MobyFIX, WebMoney, FlashCheque), оплату послуг (ГІОЦ-Київ, Воля-кабель тощо). У фронтальній системі реалізовано правила валютного контролю (ПВК НБУ).
Компанія «Компьютерінтерсервіс» планує закінчити роботи інтеграції систем RIA, COINSTAR та MIGOM до кінця 2010 р.

За інформацією на сайті bank-ua.com, обсяги грошових переказів ВАТ «Ощадбанк» міжнародними платіжними системами за 9 місяців поточного року збільшилися майже на 30% порівняно з аналогічним періодом минулого року, при цьому загальний обсяг зазначених операцій за цей період становив близько 2 млрд. грн.
Оригsнал новин на сайті: bank-ua.com