Перевірка платежів ДАІ Online


Розробники ТОВ «Комп’ютерінтерсервіс» реалізували новий зручний спосіб online перевірки здійснених платежів – АРМ Інспектора ДАІ (I-GIUDE). АРМ входить до складу фронтальної банківської системи для роботи з фізичними особами (програмний комплекс «Платежи населения») та призначений для встановлення у МРЕВ. АРМ реалізований за технічним завданням АТ «Брокбізнесбанк». За допомогою АРМ Інспектора ДАІ можна перевірити (перевірка платежу в режимі Online) чи справді було зроблено платіж у відділенні банку, а при втраті квитанції знайти платіж та надрукувати дублікат. Безпека роботи АРМ Інспектора ДАІ забезпечує контроль IP адреси та порту, авторизація користувача за логіном та паролем, а також журнал роботи користувачів у системі. «Платежи населения» -це сучасна, зручна та високотехнологічна автоматизована банківська система. Її завдання – забезпечити прийом платежів, валютообмінні операції, прийом та виплату переказів (Україна та міжнародні системи переказів: Unistream, Lider, Migom, Western Union), поповнення рахунків мобільних операторів та сервісів (МТС, ГІВЦ, WebMoney).

Про Банк

Брокбізнесбанк входить до групи компаній Брокбізнес разом із компанією Брокбізнес. Банк заснований у 1991 році, надає послуги фізичним та юридичним особам.

Також Брокбізнесбанк є членом Асоціації українських банків. Згідно з даними Нацбанку, на 1 січня 2010 року за розміром активів Брокбізнесбанк займав 17 місце зі 182 банків, що діють в Україні. Банк налічує понад 300 філій та відділень.

Ознайомитись/Завантажити опис-презентацію АРМ Інспектора ДАІ