Прийом онлайн платежів ДІОЦ запущено до Укрінбанку


        У жовтні фахівці компанії ТОВ «Комп’ютерінтерсервіс» запустили у промислову експлуатацію online прийом платежів ГІОЦ в АТ «Укрінбанк». Система прийому платежів реалізована у програмному комплексі «Платежі населення». Тепер клієнти банку можуть легко та швидко сплатити комунальні послуги (газ, світло, вода тощо), дізнатися про поточну заборгованість з оплати та гарантію своєчасного перерахування коштів. КП ДІОЦ – комунальне підприємство «Головний інформаційно-обчислювальний центр» забезпечує інформатизацію практично всі галузі міського господарства міста Київ.

  Програмний комплекс «Платежи населения» — це сучасна, зручна та високотехнологічна автоматизована банківська система. Її завдання – забезпечити прийом платежів, валютно-обмінні операції, прийом та виплату переказів (Україна та міжнародні системи переказів: Unistream, Lider, Migom, Western Union), депозитні та кредитні операції, поповнення рахунків мобільних операторів та сервісів (МТС, ГІОЦ, WebMoney) .

Для банку це ефективна система, що дозволяє надати весь комплекс банківських послуг в єдиній точці обслуговування клієнта. Система має інтерфейси до популярних АБС: ProFIX/BANK (ТОВ «Компанія ПроФІКС»), «ІСАОД-БАНК» та «ІРБІС» (ТОВ «ІБІС»), RS-Bank (R-Style Ukraine), «БІС ГРАНТ» (СНВФ «АРГУС»), «Scrooge-III» і «Scrooge-II» («Lime Systems»), Б2 (CS Ltd.), SftBank (ТОВ СП «40.5 Plus»), «UniCorn» (ТОВ «Юнікорн»)

Про Банк

АТ «Укрінбанк» – універсальна кредитно-фінансова установа з 22-річним досвідом роботи на банківському ринку України. Ліцензія НБУ №23, 10.01.2002 р. Статутний капітал банку станом на 01.08.2010 становить 204,42 млн. грн., активи 1 888 млн. грн. АТ «Укрінбанк» має широку мережу філій та відділень, які представлені у всіх областях та великих містах України (понад 100 установ), а також власну мережу банкоматів.