Валютно обмінні операції в Брокбізнесбанку


Компанія ТОВ «Комп’ютерінтерсервіс» та АТ «Брокбізнесбанк» впровадили у промислову експлуатацію підсистему «Валютно-обмінні операції online». Валютно обмінне вікно реалізовано у складі програмного комплексу «Платежі населення» та дозволяє в режимі online виконувати валютно-обмінні операції з дотриманням ПВК (правил валютного контролю). Завдяки централізованій базі враховуються всі валютні операції та перекази клієнта і у разі перевищення встановлених лімітів коригуються подальші дії оператора (касира) банку.

«Під час розробки підсистеми «Валютно обмінні операції» ми приділили максимальну увагу реалізації правил здійснення за кордоном України та в Україні переказів фізичних осіб за поточними валютними не торговими операціями та їх виплатою в Україні (НБУ: Правила (N 496 N 74/14765 ). Пропонуючи комплексне фронтальне рішення для банків, ми впевнені в його надійності та безпеці використання з точки зору законодавства» – зазначає Ю.В.Ільченко, генеральний директор компанії ТОВ «Комп’ютерінтерсервіс».

 

Програмний комплекс «Платежи населения» — це сучасна, зручна та високотехнологічна автоматизована банківська система. Її завдання – забезпечити прийом платежів, валютно-обмінні операції, прийом та виплату переказів (Україна та міжнародні системи переказів: Unistream, Lider, Migom, Western Union), поповнення рахунків мобільних операторів та сервісів (МТС, ГІОЦ, WebMoney).

Про Банк

Брокбізнесбанк входить до групи компаній Брокбізнес разом із компанією Брокбізнес. Банк заснований у 1991 році, надає послуги фізичним та юридичним особам. Також Брокбізнесбанк є членом Асоціації українських банків. Згідно з даними Нацбанку, на 1 січня 2010 року за розміром активів Брокбізнесбанк займав 17 місце зі 182 банків, що діють в Україні. Банк налічує понад 300 філій та відділень.