Ощадбанк у трійці лідерів ринку грошових переказів


За даними регулярного дослідження ринку банківських послуг для фізичних осіб, проведеного компанією GfK Ukraine, Ощадбанк увійшов до трійки лідерів ринку грошових переказів за рівнем використання.

Ощадбанк співпрацює з 8 популярними міжнародними системами грошових переказів: Western Union, VIGO, MIGOM, BLIZKO, COINSTAR, Interexpress, XpressMoney, UNISTREAM. Загальний обсяг операцій за цими системами за 2010 рік склав 2,5 млрд. грн.

Крім того, вже понад 2 роки Ощадбанк активно розвиває власну систему термінових переказів у національній валюті

 «ШВИДКА КОПІЙКА»

Протягом 2010 року в системі «ШВИДКА КОПІЙКА» було здійснено понад 175 тисяч перекладів. Загальний обсяг операцій у 2010 році становив 650 млн. грн.

Серед головних показників на користь перекладів «ШВИДКА КОПІЙКА» невеликий розмір комісійних, швидкість, адже переказ здійснюється за лічені хвилини та безпеку.

Висока ефективність на ринку переказів досягнута завдяки використанню двох програмних продуктів компанії «Комп’ютерінтерсервіс»: «Fast Money» (ядро системи переказів) та Платежи населения (фронтальна банківська система). Найважливішою перевагою є здійснення операцій у рамках «єдиного» вікна та можливість інтеграції в ядро ​​системи інтерфейсів роботи з міжнародними системами перекладів. При цьому за всіма операціями банку в рамках єдиного вікна здійснюється наскрізний валютний контроль.

Здійснити або отримати переказ коштів можна у понад 1900 установах Ощадбанку, в яких розміщено логотип ССП «Швидка копiйка». У цих пунктах можна здійснити перекази також у доларах США, євро та російських рублях за міжнародною системою «ЮНІСТРІМ» (UNIStream), яка налічує 190 тис. пунктів у 90 країнах світу та також інтегрована у «єдине» вікно переказів ССП «Швидка копiйка».

Про Банк

Відкрите акціонерне товариство «Державний ощадний банк України» – один із найбільших фінансових інститутів української держави, який має найбільшу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, який має затверджену законом державну гарантію повного збереження коштів та інших цінностей громадян, довірених банку. Лідер рейтингу динамічності українських банків «ТОП-100 найкращих компаній України» (2010 р.) Увійшов до трійки лідерів «Рейтинг надійності банківських вкладів», презентованого «Економічна правда» (2011 р.)