Використання сервісу «Регулярні платежі» зі знижкою


З лютого 2011 року адміністрація м. Києва оголосила про надання знижки у 10% при сплаті населенням комунальних послуг до 20 числа. Програма показала високу ефективність, оскільки понад 80% мешканців Києва скористалися запропонованою знижкою. Міністерством ЖКГ ухвалено рішення застосовувати цей позитивний досвід в інших містах України.

У зв’язку з цією тенденцією компанія «Комп’ютерінтерсервіс» вважає, що сервіс «Регулярні платежі», реалізований у фронтальній системі «Flex Retail System», незабаром буде дуже затребуваний клієнтами банків.

Скориставшись даною послугою, клієнт банку відразу отримує низку переваг:

  • гарантоване отримання дисконту щомісяця;
  • економія часу на стоянні у довгих чергах до каси;
  • отримання підтвердження про своєчасне списання коштів за допомогою вбудованого СМС сервісу.

 

Банкам така послуга дозволить залучити нових клієнтів та зменшити черги у касах відділень.

Актуальність сервісу «Регулярні платежі» для інших регіонів України також значно зросла у зв’язку із поновленням Верховною Радою дії закону про стягнення пені за прострочення сплати житлово-комунальних послуг із 1 січня 2011 року.

Детальна інформація про сервіс «Регулярні платежі»

«Flex Retail System» (FRS) є єдиним фронтальним рішенням на ринку України, що дозволяє в рамках єдиного вікна здійснювати депозитні операції, погашення кредитних платежів, миттєві грошові перекази по Україні та країнах світу, операції з банківськими металами та іншими цінностями, валютно-обмінні операції, прийом готівкових платежів та обслуговування банківських пластикових карток.