Єдине вікно «Flex Retail System» та мобільний зв’язок MobiFIX


Компанія «Комп’ютерінтерсервіс» продовжує розширювати функціональність фронтальної системи «Flex Retail System».У березні додано сервіс оплати послуг мобільного зв’язку через MobiFIX. Фахівці компанії успішно здійснили введення сервісу у промислову експлуатацію у ВАТ «Ощадбанк», підключено понад 2700 вікон прийому платежів.

Використання цього рішення компанії надає такі переваги для банку:

  • Використання online інтерфейсу до сервісу не вимагає доступу в мережу Internet на робочих місцях операціоністів у банку, що суттєво підвищує безпеку транзакцій;
  • Усі операції виконуються в єдиному вікні, що дозволяє скоротити час зведення операційного дня та автоматизувати передачу проводок до АБС банку.
  • Запропонувати клієнту, який прийшов до банку для погашення кредиту або оплати комунальних платежів, супутні послуги з поповнення рахунку мобільного телефону (одна з найпоширеніших послуг) за вигідними тарифами.

 

«Flex Retail System» (FRS) — є єдиним фронтальним рішенням на ринку України, що дозволяє в рамках єдиного вікна здійснювати депозитні операції, погашення кредитних платежів, миттєві грошові перекази по Україні та країнах світу, операції з банківськими металами та іншими цінностями, валютно-обмінні операції, прийом готівкових платежів та обслуговування банківських пластикових карток.