«Міський інформаційний центр комунальних платежів» у Чернігові


Банк «Демарк» за підтримки компанії «Комп’ютерінтерсервіс» запровадив програмне забезпечення «Міський інформаційний центр комунальних платежів» у Чернігові у березні 2011 р.

Компанія «Комп’ютерінтерсервіс» є розробником програмного забезпечення «Міський інформаційний центр комунальних платежів». Це рішення автоматизує процеси обміну інформацією між комунальними підприємствами, банками та міською владою.

Для банку впровадження «Інформаційного центру» дозволяє отримати такі переваги:

  • При зверненні клієнта до банку повідомляти йому інформацію про нарахування за комунальні та інші послуги, наявність боргу або переплати, субсидії, розрахунок суми оплати згідно з тарифами.
  • Формувати електронні реєстри платежів у форматах, необхідних комунальним організаціям.
  • Надавати банкам-партнерам online інтерфейс для доступу до власної бази даних платників інформаційного центру на платній основі.
  • Формувати статистичну інформацію для міської влади та соціальних служб.

Перелічені переваги дозволяють банку, який організував міський інформаційний центр на базі розробки «Комп’ютерінтерсервіс», отримати лідируючу позицію у своєму регіоні з прийому комунальних платежів.

Міський інформаційний центр може бути також організований у вигляді окремої юридичної особи, яка надаватиме відповідні послуги банкам даного регіону та міській владі.

Найважливішою перевагою програмного забезпечення «Інформаційний центр» є повна інтеграція з фронтальною банківською системою «Flex Retail System». «FRS» — є єдиним фронтальним рішенням на ринку України, що дозволяє в рамках єдиного вікна здійснювати депозитні операції, погашення кредитних платежів, миттєві грошові перекази по Україні та країнах світу, операції з банківськими металами та іншими цінностями, валютно-обмінні операції, прийом готівкових платежів та обслуговування банківських пластикових карток.