Впровадження «Золота корона» в Грошові перекази Ощадбанк


Компанія «Комп’ютерінтерсервіс» успішно завершила масштабний технологічний проект із впровадження системи грошових переказів «Золота корона» у ВАТ «Ощадбанк». Online інтерфейс, розроблений «Комп’ютерінтерсервіс», дозволяє на робочому місці касира виконувати всі операції з перекладів «Золота корона» в єдиному вікні фронтальної системи «Flex Retail System».

За інформацією авторитетних джерел finance.ua та banker.ua перекази вже можна здійснити у понад 1300 пунктах Ощадбанку у доларах США та євро. До кінця поточного року банк планує довести кількість пунктів до 2000. Сайт banksinfo.kiev.ua повідомляє про плани системи «Золота корона» розширити інфраструктуру мережі в Україні до 10 000 пунктів обслуговування. У зв’язку з цим, комплексне рішення Flex Retail System Комп’ютерінтерсервіс, сертифіковане системою «Золота корона», зацікавить банки, що активно розвивають послуги грошових переказів. Компанія «Комп’ютерінтерсервіс» також реалізувала online інтерфейси до таких систем:

  • Unistream
  • Interexpress
  • Coinstar
  • Лідер
  • Migom

Банки, що використовують «Flex Retail System» (FRS), в рамках єдиного вікна можуть здійснювати депозитні операції, погашення кредитних платежів, миттєві грошові перекази по Україні та країнах світу, операції з банківськими металами та іншими цінностями, неторгові валютні операції, прийом готівкових платежів та оплату банківськими пластиковими картками.