Операції з дрібними грошима у підсистемі «Flex Термінал»


Завершено розробку нової версії підсистеми управління терміналами –  «FLEX Terminal», що входить до складу програмного комплексу «Платежі населення». Головним надбанням нової версії підсистеми FLEX Terminal стала підтримка операції з дрібними грошима. У програмному комплексі реалізовані спеціальні налаштування, завдяки яким Банк може визначити, які платежі потрібно проводити з дрібницями. До цієї групи платежів зазвичай належать різні бюджетні платежі, штрафи, оплата послуг із фіксованою сумою. У разі потреби стандартні платежі: поповнення мобільного, інтернету, комунальні платежі можуть бути налаштовані як платежі з дрібними грошима.

Після розрахунку за таким платежем надлишок внесених коштів зараховується як баланс клієнта в сеанс обслуговування. Така реалізація дуже нагадує систему анонімних електронних гаманців. Клієнт, який має баланс, може вибрати одну з наступних можливостей:

  • отримати чек на дрібницю та звернутися з ним до каси Банку, щоб отримати кошти;
  • отримати чек на дрібницю та використовувати його як платіжний засіб при наступній оплаті в терміналі;
  • зарахувати дрібницю на платіжну картку;
  • здійснити ще один платіж. При цьому варіанті сума дрібниці зараховується до нової операції як сума внесених коштів;

У новій версії «FLEX Terminal» також реалізовано зручний інтерфейс користувача:

  • збільшені поля введення інформації та шрифти, що дозволяють обслуговувати навіть клієнтів з порушенням зору;
  • використовувати сенсорний екран завдяки більшим елементам керування стало зручніше;
  • екрани введення інформації та розрахунків рознесені, що дозволяє збільшити кількість полів на екрані.

Це особливо важливо для банківських платіжних терміналів, перелік послуг яких набагато більший за традиційні термінальні системи платежів;

У наступній версії підсистеми «FLEX Terminal» буде реалізовано гнучкий механізм кастомізації інтерфейсу. Банк зможе самостійно налаштовувати фонові зображення, кольори кнопок, шрифтів та інших елементів згідно з власним корпоративним стилем.