Підсистема «FLEX Terminal» отримала повноцінний CMS модуль


Підсистеми керування терміналами — «FLEX Terminal» отримала повноцінний CMS модуль, який входить до складу програмного комплексу «Flex Retail».

В новій версії «FLEX Terminal» розроблено CMS модуль, що дозволяє Банку самостійно налаштовувати деталі зовнішнього вигляду платіжного терміналу згідно власного корпоративного стиля. Модуль підтримує встановлення:
• Фонового зображення з логотипом банку;
• Колір основного шрифту;
• Кольори та шрифти кнопок та елементів навігації для трьох категорій (активний елемент, стандартний елемент, заблокований елемент);
• Фон для операцій, віртуальних клавіатур та договору-оферти;
• Фон та колір для службових екранів (екран таймеру, інформаційне повідомлення, аварійне повідомлення, друк чеку);
• Розміру та зображення для кнопок з послугами (доступні стандартні, подвійні та великі розміри кнопок), текст під кнопками (в разі потреби)

Ще однією перевагою «FLEX Terminal» є реалізація концепції віртуальних робочих столів. Банк може для кожного платіжного терміналу налаштувати його власний робочий стіл або використовувати один робочий стіл для певної групи терміналів.

Наприклад:
o група терміналів, що розташована в публічних місцях має на робочому столі найбільш поширені послуги: поповнення мобільного, плата за Інтернет та ТВ, комунальні послуги;
o група терміналів, що розташовані в відділеннях банку теж мають такі послуги, але на перших місцях розташовані кнопки з банківськими послугами: сплата відсотків за кредитом, поповнення депозити, поповнення платіжної картки;
o для спеціалізованих терміналів, що розташовані, наприклад, в БТІ або паспортному столі, робочий стіл налаштований в першу чергу на сплату послуг організації (або тільки на ці організації).