Нова версія АРМа оператора/касира «FLEX WebPay»


Компанія ООО «Комп’ютерінтерсервіс» продовжує розвиток WEB версій АРМів та підсистеми фронтального комплексу «Flex Retail». Ми представляємо нову версію АРМа оператора/касира «FLEX WebPay».

В цій версії «FLEX WebPay» додана функціональність з проведення валюто-обмінних операції.

Одною з переваг web версії стала реалізація мульті-валютного сеансу обслуговування клієнта.

Наприклад, в рамках сеансу обслуговування клієнт може отримати грошовий переказ, сплатити комунальні платежі, а решту обміняти на долари США. При цьому ідентифікація клієнта відбувається лише один раз – на початку сеансу

Під час розрахунку сеансу оператор/касир побачить підсумкові суми, які потрібно взяти та/або видати клієнту.

Такий підхід значною мірою підвищує швидкість обслуговування клієнтів. Також Банк може самостійно обирати за допомогою налаштувань – дозволяти мульті-валютні сеанси на одному робочому місці, або організувати два робочих місця за класичною схемою: вікно прийому платежів та віно валютних операції.

Ми також анонсуємо нову підсистему «Flex WSDL», що входить до складу комплексу «Flex Retail», та робота над якою триває зараз. Підсистема «Flex WSDL» забезпечує публікацію функції АРМ оператора/касира у вигляді web сервісів. Зазначені web сервісі Банк може використовувати для сплати платежів та послуг в інших своїх системах, наприклад: Клієнт-Банк, ВЕБ портал Банку та інші, таким чином збільшуючи обсяг з прийму платежів.