Зміна інтерфейсу для прийому онлайн-платежів КП «ГІВЦ»


Оновлена квитанція ГІОЦ на сплату житлово-комунальних та інших послуг

      У зв’язку із внесенням змін до законодавства України від 21.10.2014 р. № 02-1384, підприємством КП «ГІВЦ» було змінено інтерфейс обміну даних щодо виставлених рахунків на оплату житлово-комунальних послуг, послуг гарячого водопостачання та опалення, починаючи з листопада 2014 року року.

           Компанія ТОВ «Комп’ютерІнтерСервіс» випустила нову версію зовнішнього шлюзу під новий інтерфейс КП «ГІВЦ», для прийому платежів у режимі online у ​​ПК «Платежі населення» та ПК «CentPay».

           Тепер наш шлюз у режимі online підтримує одночасно всі три версії інтерфейсу КП «ГІВЦ», що дає можливість приймати платежі за будь-який період за різними квитанціями за житлово-комунальні послуги, телебачення, Інтернет та батьківську плату за дитячі садки.

          Наші клієнти ПАОКБ «ПРАВЕКС БАНК», АБ «Експрес-Банк» та інші банківські установи, які використовують наші програмні комплекси одночасно з КП «ГІВЦ» почали приймати платежі за житлово-комунальні послуги, послуги з гарячого водопостачання та опалення, що підвищило якість та швидкість обслуговування населення.