Інтеграція з МПС Tyme для банківських та фінансових установ


Для наших клієнтів, банківських та фінансових установ, нами було розширено підсистему FlexGateway програмного комплексу  FlexRetail, де оновлено шлюз, за допомогою якого є можливість on-line обміну даними з Міжнародною платіжною системою Tyme.

Платіжна система Tyme має понад 2500 сервісів, що надають постачальники товарів та послуг, та більше 3000 пунктів прийому платежів.

Метою співпраці банківських та фінансових установ та платіжної системи Tyme — є забезпечення населення України можливостями швидко та зручно здійснювати: 

  • перекази між фізичними особами готівкою без відкриття рахунку;
  • платежі через :  

      — пункти обміну валют;

      — банківські каси;

      — платіжні та РОS-термінали;

      — Інтернет, мобільні додатки і т. д.

Банківські та фінансові установи проводять платежі за послуги комунальних підприємств, поповнення стаціонарного та мобільного телефонного зв’язку, доступу до Інтернет та кабельного телебачення, страхування, тощо, за допомогою програмного комплексу «Платежі населення»де мають можливість завантажити бази договорів, налаштовувати відповідну комісійну винагороду та проводити взаєморозрахунок з платіжною системою Tyme.

Якщо у Вас виникли питання чи зауваження, Ви можете надіслати нам повідомлення за адресую office@cis-kiev.com або за номером телефону (044) 339-98-90.

Оставьте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *