В ПК «Платежі населення» реалізована підсистема для управління взаємодією з платіжними системами.


В програмному комплексі «Платежі населення» додана нова функціональність по повному циклу взаємодії з агрегаторами (платіжні системи, що зареєстровані в Національному банку в реєстрі систем, які можуть використовувати національним компаніям):

  • автоматична синхронізація списку точок нашої системи зі списком в платіжній системі агрегатора;
  • синхронізація списку договорів та умов по них, які агрегатор надає фінансовим компаніям (форми вводу, розмір комісійних і т.д.);
  • проведення таких платежів на вікні касира з відображенням їх в РРО, в тому числі і сторнування;
  • зведена перехресна звітність за будь-який період часу по операціях, що були проведені в нашій системі, та операцій, що зареєстровані в платіжній системі.

 

На поточний момент реалізовані операції з виконання:

  • звичайних платежів (поповнення рахунку, комунальні послуги, бюджет та ін.);
  • платіж по вільних реквізитах;
  • поповнення коштів на міжнародні пластикові картки.

 

Також реалізовані інтерфейси по переказах між фізичними особами готівкою без відкриття рахунків, що дозволяє відправити переказ, вказавши лише прізвище одержувача,  отримуючи при цьому контрольний номер переказу, по якому одержувач може отримати кошти в будь-якому пункті, що зареєстрований у платіжній системі агрегатора.

Зараз успішно працюють інтерфейси ВПС FlashPay та МПС Tyme, при цьому операції по переказах відображаються в одному з торгових РРО (Екселліо  FPU 550ES або Марія 304-Т).

Вся ця функціональність входить в АРМ «Касира» разом з валютно-обмінними операціями. За підсумками роботи формується загальна зведена звітність (електронна касова книга, зведена довідка, різні реєстри купівлі-продажу валюти).

Якщо у Вас виникли питання чи зауваження, Ви можете надіслати нам повідомлення за адресую office@cis-kiev.com або за номером телефону (044) 339-98-90.

Оставьте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *